Miks

Me avasime sellise lao?

Tere sõbrad! Meie eesmärk on pakkuda uusi ja kvaliteetseid tooteid hulgihindadega. Meie laopoed pakuvad erinevaid veini- ja gurmeetooteid nii eraisikutele kui ka Horeca sektorile.

Meie laopoodidest leiate üle 1000 erineva veini ja muu alkohoolse ning mittealkohoolse joogi Itaaliast, Hispaaniast, Prantsusmaalt, Saksamaalt, Austriast ja Portugalist. Toodete valimisel lähtusime me kolmest kriteeriumist: kas soodne, parima hinna ja kvaliteedi suhtega või lihtsalt parimad.

Meie gurmeetoodete hulka kuuluvad kaheksajalgade kombitsad – nii keedetud kui ka sous-vide meetodil valmistatud, Hollandi neitsiheeringas Matjes, Magret pardirinnad, kvaliteetne pardiliha ja -confit, must Ibeeria sealiha ning üle kümne sordi Hispaania riisi. Tagamaks parimat hinda turul, ostame kõik tooted otse tootjatelt.

Lisaks oleme uhked oma köögi üle, kus valmistame ainult parimatest koostisosadest kulinaariatooteid nagu pelmeenid, vareenikud, tšeburekid ja samsad meie enda retseptide järgi.

Tulge külastage meie kauplusi, et avastada uusi maitseelamusi!

Mis

on meie edu taga?

Kuna me unistame ise sinna minna! Ostes sõbrakaardi hinnaga 2 eurot, saad laos, kaupluses ja restoranis “Talleke ja Pelmeenike” kasutada mitmeid soodustusi. Miks mitte proovida? Väga huvitav on tulla lattu ja kõike ise vaadata, aga saab teha ka tellimuse, mis tuuakse kohale meie bussiga, mis on varustatud külmiku ja sügavkülmikuga (täpsustage ajavahemik, millal saate kaubale järele tulla, nt 17.00–19.00 või 18.00–20.00). Alates 100 € tellimuste kohaletoimetamine on tasuta või lisatasuline, kui tellimus on alla 100 €.